Blog o górach. Jak pozytywnie wykorzystać czas w Internecie

Jeśli zauważyłeś, że kompulsywnie przeglądasz TikToka, spędzasz za dużo czasu na tej aplikacji i najzwyklej w świecie nie podoba ci się, że większość swojego czasu przeznaczasz na tego typu rozrywkę, być może czujesz, że jest to czas na pozbycie się swojego konta. Być może nie wiesz jak usunąć konto na tik-toku, poniżej znajdziesz informację jak to zrobić.
jak usunąć konto na tik toku

Zdecydowałeś się na usunięcie social mediów, i co teraz?

Kiedy większość swojego czasu przeznaczyliśmy na przeglądaniu aplikacji social media, po usunięciu ich możemy czuć pustkę. Być może doszło nawet do uzależnienia naszego mózgu do stałej stymulacji poprzez media społecznościowe. Nierozsądnym byłoby przerzucić się na inny serwis polegający na stałym przeglądaniu przyjemnych dla oka i ciekawych obrazów czy krótkich filmików. Jak więc zająć się czymś bardziej ambitnym a przy tym nie zrezygnować z bogactwa jakie serwuje nam internet?

Można pomyśleć o prowadzeniu bloga. Jest wiele tematów które mogą zainteresować innych kiedy postanowisz prowadzić bloga. Możesz dzielić się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami i umiejętnościami. Wiele blogów w przestrzeni internetowej cieszy się wielką popularnością. Ludzie od wieków interesują się słowem pisanym, jedynie co się delikatnie zmienia to narzędzie do czytania. Od książek, poprzez e-booki kończąc właśnie na komputerach i smartfonach. Pisanie bloga poprawia umysł, rozwija pasje, poszerza mądrość i zmusza do rozmyślania oraz dobierania odpowiednich słów aby zainteresować czytelnika. 

Przykładowo, prowadzenie bloga o tatrach może być czymś, co zainteresuje wiele osób których pasją są podróże, wycieczki po górach, wspinaczki czy po prostu kochają góry jakimi są tatry. Jeżeli wiemy coś na dany temat, interesujemy się fotografią, wyrażamy swoje myśli w poetycki sposób, możemy zrobić coś więcej nie tylko dla Siebie ale też dla kogoś. Możemy zbudować społeczność która interesuje się tym samym co my, dając nam przy tym wiele satysfakcji. Kiedy zobaczymy jak ilość naszych czytelników rośnie, na pewno sprawi nam to wiele radości oraz zmotywuje nas do rozwijania się, czy naszych umiejętności pisarskich. Internet nie kończy się na mediach społecznościowych i krótkich filmikach, w tej bazie istnieją również osoby dla których skupianie się na dłuższych i bardziej ambitnych treściach jest równie, jeżeli nie bardziej, atrakcyjne. W tym przykładzie prowadzenie bloga o tatrach, nie tylko zajmie nas podczas rozłąki z aplikacjami, takimi jak np. Tik-Tok, ale może pobudzić naszą ciekawość na tyle, że wyjdziemy z domu, by zbadać temat osobiście przez nas samych. A kto wie, jakie możliwości czekają przy okazji.

Jak usunąć konto na Tik-Toku?

Chociaż Tik-Tok może być zabawną i rozrywkową aplikacją, okazuje się, że może być szkodliwy dla Ciebie i Twojego mózgu. Aplikacja ta została wydana po raz pierwszy w 2016 roku i zyskała na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Tik-Tok zyskał wielu zwolenników zwłaszcza na początku pandemii, gdy ludzie szukali fajnych rzeczy do zrobienia podczas nieuniknionego spędzania ogromnej ilości czasu w domu. Krótka, niekończąca się ilość filmów sprawia, że aplikacja jest bardzo uzależniająca, jak więc usunąć konto na tik-toku?  Pamiętaj, że usunięcia konta nie może być cofnięte. Wszystkie przesłane przez Ciebie filmy, historia oglądania, obserwatorzy i polubienia zostaną trwale usunięte z platformy. Jednak wiadomości na czacie lub czaty mogą nadal być widoczne dla niektórych użytkowników nawet po usunięciu konta.

  1. Przejdź do zakładki swojego profilu po czym stuknij ikonę oznaczoną „Ja” w prawym dolnym rogu.
  2. Dotknij ikony „…”, aby uzyskać dostęp do ustawień
  3. Kliknij „Zarządzaj moim kontem”
  4. Dotknij „Usuń konto” na dole ekranu

Po wykonaniu tej czynności postępuj zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie, aby potwierdzić, że chcesz trwale usunąć swoje konto. Jeśli Twoje konto Google jest połączone z Tik-Tokiem, może być konieczna weryfikacja adresu e-mail. W przeciwnym razie Twoje konto zostanie usunięte, gdy tylko klikniesz “Potwierdź”!

Więcej niezbędnych informacji o tym, jak usunąć konto na Tik-Toku i innych social mediów znajdziesz na stronie: https://pcpro.pl/jak-usunac-konto-na-tik-toku


Może Cię także zainteresować:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Zobacz też