Kategoria

Góry

jak usunąć konto na tik toku

Blog o górach. Jak pozytywnie wykorzystać czas w Internecie

Jeśli zauważyłeś, że kompulsywnie przeglądasz TikToka, spędzasz za dużo czasu na tej aplikacji i najzwyklej w świecie nie podoba ci się, że większość swojego czasu przeznaczasz na tego typu rozrywkę, być może czujesz, że jest to czas na pozbycie się swojego konta. Być może nie wiesz jak usunąć konto na tik-toku, poniżej znajdziesz informację jak to zrobić.
śnieżne kotły

Skalną ścieżką nad Reglami ku śnieżnej rozpadlinie — Śnieżne Kotły pod Łabskim Szczytem i ich wielkie tajemnice

Wydawać by się mogło, że tego, czego uczą ludzi uważnych góry, nie sposób opisać w kilku słowach. Wystarczy jednak jedno zdanie, aby oddać relację prostego człowieka i skomplikowanych szczytów wznoszącym się nad nim. Góry, wysokie czy niskie, dalekie czy bliskie, uczą pokornego wędrowca, że życia nie należy mierzyć ilością oddechów, ale chwil, które zapierają dech. Jest takie miejsce na karkonoskim szlaku, gdzie, niezależnie od tego, czy staniemy przy dnie jego monumentalnej rozpadliny, czy też przy krawędzi, oddychamy wolniej, w skupieniu i zadumie, zawsze z tak samo wielkim zachwytem.
błędne skały

Błędne Skały w Górach Stołowych – labirynt, który trzeba zobaczyć

W miejscach, które naprawdę zapierają dech w piersiach, wielu turystów mimowolnie szuka dowodów działalności człowieka. Z góry zakładamy, że wyjątkowe dziedzictwo, które nas otacza zarówno na nizinach, równinach, jak i w obrębie majestatycznych masywów, powstało z ludzkiej ręki. Jakbyśmy zapominali, że to, co najbardziej zachwycające i równie niepokojące jest magicznym dziełem upływu czasu. To on i jego bliski związek z bogactwem zjawisk fizykochemicznych odpowiedzialne są za świat w takim wydaniu, jakie poznajesz każdego dnia.
Jaworz

Szlakami Beskidu Wyspowego na Jaworz

W Beskidzie Wyspowym warto odwiedzić wieżę widokową pod Jaworzem. Brak widoków z zalesionego wierzchołka całkowicie rekompensują tamtejsze panoramy na Beskid Niski, Sądecki, Zalew Rożanowski, a także Tatry i Pieniny. To wystarczy, aby chcieć tam wejść.
kopaonik

Kopaonik – serbska stolica narciarstwa

Kopaonik jest masywem górskim leżącym na pograniczu Serbii i Kosowa. Na wysokości 1700 m n.p.m. znajduje się słynny ośrodek narciarski oferujący kilkadziesiąt tras o różnym stopniu trudności. Poznaj serbską stolicę narciarstwa i sprawdź, co ma do zaoferowania!
góry w bułgarii

Góry w Bułgarii – co warto zobaczyć?

Bułgaria kojarzy się przede wszystkim z pięknymi plażami znajdującymi się na wybrzeżu. Jednak na tym nie kończą się atrakcje tego kraju! Góry w Bułgarii mogą być kierunkiem nieoczywistym dla miłośników trekkingu, ale w tym celu sprawdzą się świetnie. Zobacz, dlaczego warto odwiedzić bułgarskie góry!