Gdzie pod namiot nad jezioro? Poznaj najpiękniejsze miejsca!

Gdzie pod namiot nad jezioro? Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem miejsca kempingowego, zdecydowanie powinieneś poznać nasze propozycje. Rekomendujemy piękne miejsca w Polsce i Europie.
gdzie pod namiot nad jezioro

Namiot nad jeziorem to fantastyczny sposób spędzenia czasu. Piękno krajobrazu, możliwość wypoczynku na plaży i kontaktu to znakomity sposób na relaks na łonie natury. Żeby ułatwić ci wybór, przygotowaliśmy zestawienie 5 miejscówek w Polsce i za granicą, które mogą okazać się idealnie właśnie dla ciebie!

Mazurski Kemping Binduga 69 

Gdzie pod namiot nad jezioro - binduga 69

Jeśli jeziora, to oczywiście Mazury! Jeden z najpiękniejszych regionów Polski oferuje wiele miejscówek na biwakowanie. My polecamy Kemping Binduga 69, który ulokowany jest na polanie tuż nad jeziorem Świtajno. 

Na terenie obiektu znajdziesz wszystkie potrzebne sanitariaty. Dodatkowe atrakcje, takie jak sklepy i bary, sprawiają, że można się tam naprawdę świetnie bawić. 

Gdzie pod namiot nad jezioro? Na Dolny Śląsk!

Gdzie pod namiot nad jezioro - dolny śląsk

Piękne miejsca biwakowe nad jeziorem oferuje także Dolny Śląsk. Warto wybrać pole kempingowe nad jeziorem o nazwie Europa Olza, które znajduje się na terenie chronionego obszaru Graniczne Meandry Odry. 

Niewątpliwą zaletą jest to, że na terenie ośrodka znajduje się punkt gastronomiczny. Jeżeli jednak wolisz samodzielne gotowanie, możesz zdecydować się na kuchenkę turystyczną. Świetnie sprawdzi się dwupalnikowy model Campingaz dostępny w sklepach sieci Decathlon. To praktyczna i wygodna kuchenka z podstawką oraz zamontowaną ochroną przed wiatrem.

Gdzie pod namiot nad jezioro? Wybierz Kaszuby

Gdzie pod namiot nad jezioro - kaszuby

Jeżeli zastanawiasz się gdzie jechać pod namiot, dobrym pomysłem mogą okazać się Kaszuby. Wszystkie walory tego malowniczego regionu można podziwiać na kempingu Kaszubski Zakątek, który znajduje się w miejscowości Białogóra. 

Niewątpliwym walorem tego miejsca jest nie tylko położenie w pobliżu jeziora, ale także bliskość morza. Wystarczy kilka chwil w samochodzie, aby z pola kempingowego przenieść się nad Bałtyk. 

Zobacz też:  Jak złożyć namiot, a potem go rozłożyć? Przygotuj się na kemping!

A może Słowenia? Camping Danica w Bohinjskiej Bistricy 

Pięknych miejsc kempingowych można szukać także za naszą granicą. W ostatnich latach coraz bardziej popularnym miejscem wyjazdów Polaków jest Słowenia. Jeżeli chcesz lepiej poznać ten piękny kraj, możesz zdecydować się na pole namiotowe nad jeziorem Camping Danica. 

Bliskość spokojnego jeziora Bohin to tylko jedna z atrakcji. Kemping jest pięknie położony, spokojny i czysty. Na terenie obiektu jest także miejsce na kampery, a jeżeli zależy ci na zwiększeniu komfortu możesz także wynająć niewielki domek. 

Piękna Czarnogóra – Autocamp Rijeka Crnojevica 

Gdzie pod namiot nad jezioro? Dobrym i oryginalnym pomysłem może okazać się Czarnogóra. Kemping Rijeka Crnojevica znajduje się w pobliżu jeziora Szkoderskiego. To idealne miejsce dla osób, które lubią ciszę i spokój nie przepadają za tłumami. To niemal idealne miejsce na poznawanie uroków Bałkanów i jednocześnie korzystanie z pięknej pogody. 

Wakacje pod namiotem to dla wielu osób najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. Wybierz któryś z wymienionych przez nas kempingów i baw się świetnie – samemu lub z całą rodziną. Przedtem dowiedz się, jaki namiot kupić i jakie jedzenie pod namiot zabrać, aby biwak był udany.


Może Cię także zainteresować:
Archiwum: kwiecień 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Zobacz też